KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY?

Poznaj dział promocji i wydawnictw czyli osoby odpowiedzialne za LubGadget

Rafał Bociek

Rafał Bociek

Panuje nad kreatywnym chaosem naszego działu, skutecznie motywuje, naprowadzając podprogowo zespół na właściwe tory myślenia. Analityczny umysł przetwarza dane z prędkością światła, co nie koliduje z pokerowym wyrazem twarzy niemal w każdej sytuacji. Dla relaksu, w oderwaniu od rzeczywistości lubi sobie polatać na symulatorze.

Piotr Frąckowiak

Piotr Frąckowiak

Artysta nietuzinkowy – jego zagadkowy uśmiech zwiastuje eksplozję graficznych pomysłów. Długoletnie doświadczenie pozwala na opracowanie najlepszych strategii. Inspirację dostrzega dosłownie wszędzie. Czekając na wenę słucha black music  lub udaje się na długie wycieczki niezawodną „Cytrynką”.

Roman Jaśniewicz

Roman Jaśniewicz

Wewnętrzny spokój osiąga błyskawicznie, zarażając nim resztę zespołu. Rzeczowy, konkretny o niespotykanym poczuciu humoru. Zgodnie z założeniami karate, które trenuje, przy opracowaniu projektów graficznych dąży do jak największej precyzji. Aby odpocząć od codzienności ucieka w świat książek lub gra na gitarze.

A jako zespół …

  • Promujemy wydarzenia kulturalne
  • Wydajemy opracowania i inne publikacje
  • Dystrybuujemy treści w kanałach medialnych
  • Redagujemy teksty i tworzymy oprawę graficzną
  • Realizujemy profesjonalne nagrania wideo i zdjęcia

Może kojarzysz któreś wydarzeń? To właśnie projekty RCAK!

A my staramy się, aby było o nich głośno

DO NASZYCH PARTNERÓW NALEŻĄ M.IN.:

RCAK to samorządowa instytucja kultury.  Naszą misją jest promocja działań kulturowych i turystycznych w sposób angażujący. Jako wojewódzki ośrodek posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu różnego typu inicjatyw. Przez ostatnie 25 lat zebraliśmy wiedzę, która realnie przekłada się na efekty naszych działań.

Dodaj tu swój tekst nagłówka